O nás

Prvá mačacia klinika

Veterinárna klinika CatVet je prvou klinikou zameranou výhradne na felínnu medicínu na Slovensku. Ako tím odborníkov a milovníkov mačiek sme cítili potrebu vytvorenia špecializovaného pracoviska, ktoré by bralo ohľad na mačacieho klienta so všetkými špecifikáciami, ktoré obnáša.

Klinika CatVet preto ponúka svojim klientom nadštandardné prístrojové vybavenie, prostredie potláčajúce stres z návštevy veterinárneho lekára a v hlavnom bode komplexný a citlivý prístup k pacientom. Priestory kliniky sú nielen nadštandardne technicky vybavené, ale samotná atmosféra hovorí sama za seba. Drevené materiály namiesto chrómu, vyhrievané podložky namiesto studených klietok a využitie feromónových sprejov a byliniek pre pohodu našich pacientov.

Kde sme
volajte   0948 443 243

Získali sme medzinárodný certifikát Cat friendly clinic!

Prvá mačacia klinika CatVet sa od júna 2018 stala oficiálne Cat friendly klinikou. Tento certifikát udeľuje Medzinárodná asociácia felínnej medicíny (ISFM) klinikám, ktoré splnia štandardy v prístupe a starostlivosti o mačacieho pacienta.

Čo to znamená pre vás a vašu mačku? Certifikát Cat friendly clinic zaručuje kvalitné prístrojové vybavenie, citlivý prístup k mačacím pacientom, vyšetrovacie postupy, ktoré eliminujú stres z návštevy veterinára a lekársky tím, ktorý sa neustále vzdeláva na poli felínnej medicíny.

Zavolajte nám